MÖBLER / Trädgård / Trädgårdsstolar 7038037
nr 703 8037
Trädgårdsstolar
Ett par, fällbara, Trä/metall
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 maj 2011
kl 17:59:27
300 kr
350 kr
450 kr
30 maj
Trädgård
Till detta tema har vi samlat vackra ting, så som urnor och soffor, från bland annat Näfveqvarn.
Läs mer om TrädgÃ¥rd